[ krótko o nas ]

Jakość poparta doświadczeniem

Jesteśmy firmą z  dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Każdy domek produkowany na naszej hali jest starannie przygotowany przez pracowników. Staramy się aby powierzchnia domku była wykorzystana maksymalnie oraz żeby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

[ strategia firmy ]

Nasza Filozofia

Oferowane przez nas obiekty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić dużo nerwów, czasu, ani pieniędzy na budowę.

Nasza Misja

Domek przyjeżdża do klienta w całości i po kilku godzinach od jego usadowienia na gruncie można rozpocząć jego użytkowanie. Nasze domki są przystosowane do użytkowania całorocznego.

Nasza Wizja

Każdy domek produkowany na naszej hali jest starannie przygotowany przez pracowników. Staramy się aby powierzchnia domku była wykorzystana maksymalnie oraz żeby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze Wartości
[ O co chodzi ]

Ważne Pytania

Czy dom jest wytrzymały ?

Tworzone przez nas domy cechuje duża odporność i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, głównie dlatego, że wykonane są z solidnej konstrukcji stalowej oraz wysokich jakościowo produktów.Czy dom jest wytrzymały ?

Zalety domku mobilnego ?
  • możliwość zmiany położenia domku,
  • krótki okres oczekiwania 
  • niższe koszty budowy. 
Jak jest dostarczony ?

 Domek przyjeżdża do klienta w całości i po kilku godzinach od jego usadowienia na gruncie można rozpocząć jego użytkowanie. 

Czy domek jest całoroczny ?

 Wytrzymała konstrukcja i odpowiednie ocieplenie sprawiają, że nasze domki mobilne są przystosowane do użytkowania całorocznego.

[ nasi profesjonaliści ]

Nasz Zespół

Dariusz Dobkowski

Dariusz Dobkowski

[ Właściciel]
Aleksandra Dobkowska

Aleksandra Dobkowska

[ Marketing ]

Napisz Do Nas

    Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *